Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

Сувенірна продукція. Поліграфія. Дизайн.

0685678025
0990296061

Про насКомпанія «Колібрі» — якісна рекламна продукція для кожного!

Рекламно-виробнича група «Колібрі» пропонує презентаційну поліграфію, різноплановий корпоративний одяг, сувенірну продукцію з нанесенням логотипу, пакувальні матеріали з фірмовою символікою. Незмінно висока якість. Нашу продукцію не соромно вручити клієнтам, колегам, підрядникам. Доступні ціни, стислі терміни виконання замовлень, оперативна доставка в будь-який регіон.

Весь каталог товарів та послуг

Виробництво, яким ми пишаємося

Ручне складання пакетів гарантує 100% якість.

50% клієнтів приходять до нас за рекомендацією.

Більше 5 років бездоганної роботи та виключно позитивні відгуки.

Одне з перших місць в свойому сегменті на внутрішньому ринку.

Клієнти РВГ «Колібрі» рекомендують наші товари і послуги

100% натуральний склад тканин робить їх дихаючими і досить міцними. Широкий розмірний ряд — від дитячих до батальних, різні кольори. Ідеально підходять під нанесення логотипу, для використання в корпоративному дрес-коді. Футболки поло 100% натуральний склад тканин робить їх дихаючими і досить міцними. Широкий розмірний ряд — від дитячих до батальних, різні кольори. Ідеально підходять під нанесення логотипу, для використання в корпоративному дрес-коді. Власне сучасне виробництво з контролем якості кожної товарної одиниці. Паперові подарункові пакети, крафт-пакети, подарункові коробки різних кольорів і розмірів, з нанесенням символіки і брендування та без нього. Пакети та пакування Власне сучасне виробництво з контролем якості кожної товарної одиниці. Паперові подарункові пакети, крафт-пакети, подарункові коробки різних кольорів і розмірів, з нанесенням символіки і брендування та без нього. Оперативна поліграфія в широкому асортименті. Унікальний дизайн, максимально швидка розробка з урахуванням всіх побажань клієнта, використання найсучаснішого обладнання та технік нанесення. Поліграфія Оперативна поліграфія в широкому асортименті. Унікальний дизайн, максимально швидка розробка з урахуванням всіх побажань клієнта, використання найсучаснішого обладнання та технік нанесення. Ми виробляємо брендовану або звичайну сувенірну продукцію за вашим бажанням. Працюємо з деревом, склом, пластиком, металом. Талановиті дизайнери і виконавці. Також у нас ви можете замовити пластикові карти, гардеробні номерки і т.д. Сувенірна продукція Ми виробляємо брендовану або звичайну сувенірну продукцію за вашим бажанням. Працюємо з деревом, склом, пластиком, металом. Талановиті дизайнери і виконавці. Також у нас ви можете замовити пластикові карти, гардеробні номерки і т.д.

Основні пропозиції

Унікальні переваги рекламної групи «Колібрі»

Ручне складання сувенірної та пакувальної продукції.
Власне сучасне обладнання.
Терміни виконання замовлення — 1 день.
Доступна послуга персональний менеджер.
 

Вивчити каталог

Наші клієнти

Основні причини зробити замовлення у нас

1.

П'ятирічний досвід успішної роботи.

2.

Охоче ​​працюємо навіть з маленькими тиражами.

3.

Пропонуємо найкращі ціни в своєму діапазоні.

4.

Безкоштовні прорахунки будь-якої кампанії.

5.

Швидка доставка в будь-який регіон.

Краща поліграфія та рекламно-сувенірна продукція в країні