Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

Сувенірна продукція. Поліграфія. Дизайн.

+380685678025
+380990296061

Пакети з логотипом

Виготовлення пакетів з логотипами компанії

Приймаємо замовлення на виготовлення пакетів з логотипом.

Ручна робота — гарантія якості. Самостійно випускаємо продукцію, що дозволяє зменшити вартість до мінімума. У нас є поліетиленові, паперові, крафтові пакети на замовлення. Продукція здатна стати ідеальною упаковкою для ваших товарів, додатково виступаючи в якості рекламної площини. Друк на пакетах виконується максимально професійно та акуратно.

Ознайомитися з каталогом

Подарункові коробки та крафтові пакети на замовлення

Випускаємо та реалізуємо оптом зручні поліетиленові пакети. Вони чудово підходять для різного бізнесу. Такий виріб беруть з собою до магазину або на прогулянку. Він завжди під рукою та рекламує вас для людей, що проходять поруч. Поліетиленові пакети Випускаємо та реалізуємо оптом зручні поліетиленові пакети. Вони чудово підходять для різного бізнесу. Такий виріб беруть з собою до магазину або на прогулянку. Він завжди під рукою та рекламує вас для людей, що проходять поруч. Приймаємо замовлення на виготовлення паперових пакетів з логотипом. Продукція поставляється оптом. Робота виконується протягом короткого терміну. Гарантуємо високу якість друку логотипів та елементів корпоративної символіки. Паперові пакети Приймаємо замовлення на виготовлення паперових пакетів з логотипом. Продукція поставляється оптом. Робота виконується протягом короткого терміну. Гарантуємо високу якість друку логотипів та елементів корпоративної символіки. Дуже модні та стильні крафтові пакети. Виготовляємо їх і реалізуємо лише оптом. Пакети на замовлення такого типу знадобляться для красивого оформлення товарів або подарунків. Складаємо дані вироби вручну. Крафт-пакети Дуже модні та стильні крафтові пакети. Виготовляємо їх і реалізуємо лише оптом. Пакети на замовлення такого типу знадобляться для красивого оформлення товарів або подарунків. Складаємо дані вироби вручну. Чудові подарункові коробки, в які можна покласти будь-які товари, рекламну продукцію, сувеніри. Використовуйте їх для привітання партнерів по бізнесу або близьких людей — такий паперовий виріб завжди буде актуальним та корисним. Подарункові коробки Чудові подарункові коробки, в які можна покласти будь-які товари, рекламну продукцію, сувеніри. Використовуйте їх для привітання партнерів по бізнесу або близьких людей — такий паперовий виріб завжди буде актуальним та корисним.

Всі товари

Причини замовити друк на пакетах у «Колібрі»

Компанія має великий досвід з виготовлення пакетів з логотипами та іншої рекламної продукції.

Професійні фахівці та потужні виробничі можливості — запорука високої якості робіт та дотримання строків.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, який замовив друк на пакетах або інші послуги.

Адекватні ціни, швидка доставка по всіх регіонах України, комплексне супроводження замовлень.

Особливості наших паперових та поліетиленових пакетів з логотипом

1.

Крафтові, паперові, поліетиленові пакети з логотипом ідеально підходять для двох цілей: гарної упаковки товарів та в якості рекламної поверхні.

2.

Наша компанія виконує виготовлення брендованих пакетів з якісної сировини, що надає виробам привабливий зовнішній вигляд та міцність.

3.

Друк на пакетах відбувається за допомогою найсучаснішого обладнання, що гарантує яскравість фарб та тривалий термін служби зображення.

4.

Виготовляємо пакети на замовлення у мінімальні терміни — ви зможете своєчасно підготуватися до промо-акцій або інших корпоративних заходів.

Професійне виготовлення пакетів з логотипами для бізнесу